Erkek giyim bayilik Genel 

Elbise Erkek Toptan Satış

Elbise Erkek

Elbise kavramının bir kadın giyim ürünü olmaktan ziyade çamaşır üstüne giyilmiş olan giysi anlamına gelen geniş anlamlı bir kavram olduğunu hatırlatarak giriş yapmak doğru olur sanırım. Yine bu kavramı elde tutarsak Elbise Erkek kullanıcıları söz konusuyken akla ilk takım elbise örneklerini getiren bir kavram. Bu yazımızda başlıca takım elbise örneklerinden bahsetmeye, modası geçmeyen modeller ve renklerinden örnekler vermeye çalışacağız.

Erkek Giyimde Demirbaş: Siyah Takım Elbise

Kullanıldığı her ortamda kullanıcısına şıklık ve özgüven kazandıran siyah takım Elbise Erkek giyimin adeta demirbaşı, vazgeçilmezi konumunda yer alıyor. Ağırlıklı olarak beyaz gömleğin ve kunduraların eşlik ettiği bu ürün bir erkeğin ciddi sayılabilen her ortamda ve durumda giyebileceği ve sırıtmadan şıklığını muhafaza edeceği bir bütün konumunda bulunmakta.

Erkek Elbise

 Güven ve Ciddiyetin Kılıfı: Mavi Takım Elbise

İnsanlar üzerinde çeşitli etkileri olduğu söylenen mavi tonlarının koyu halleri olan çivit ve gece mavisi yatıştırıcı etkide olup ev tasarımlarında kullanılırken deniz mavisi düzen ve disiplini temsil ederek iş hayatında ciddi kombinlerde sıklıkla kullanılmaktadır. Aynı zamanda otoriteyi de temsi eden koyu mavi yine iş dünyasında, ciddi toplantılarda bırakmak istedikleri izlenim otorite olan beylerin tercih edebileceği renkler arasında yer almaktadır.

Ciddiyet ve otorite mesajı veren renk örneklerinden bahsettikten sonra aynı zamanda modası hiçbir zaman geçmeyen sürekli bir aşinalık hissi uyandıran retro modelleri de anmak gerekir düşünesindeyim. Kiremit rengi, haki yeşili, ekose detaylar, floral yelekleri ve uzun yapılı ceketleri ile hiçbir zaman odası geçmeyen retro takım elbiseler de orijinal ve şık aksesuarlar da seçilerek kullanıcısına son derece şık, sempatik ve stil sahibi olduğunu belli eden bir görünüm kazandırabiliyor.

Şimdi ise günlük hayatta siyah ve lacivert takım elbise kadar sık yöneldiğimiz ve kendisi bir ara ton rengi iken çok fazla tonu bulunan gri takım elbiseleri analım. Günlük hayatta yakın tonlarının aynı veya iki farklı dokudaki kumaşla kullanılarak kombinlerde yardımcımız olan bu renk insanlar üzerinde uzlaşmacı bir rol üstlenir ve aynı zamanda dengeyi, ciddiyeti ve hareketsizliği çağrıştırır. Saydığımız örnekler takım elbise grubunun en bilindik ve en kurtarıcı olan yıldız parçalarıydı. Bu grupta ve diğer birçok erkek hazır giyim ürününde çok çeşitli ürün skalasına ve çeşitli kumaş örneğinden yapılan ürünlere rahatlıkla hem toptan hem perakende olarak ulaşabileceğiniz PİERRE CASSİ firması kurulduğu yıldan bu yana dinamik yapısını, oturmuş olan kadrosuyla koruyarak dünyanın dört bir yanına hizmet vermektedir. Erkek gömlek, pantolon, takım Elbise Erkek ceket, palto ve mont çeşitleri gibi birçok üründe tarzına ve şıklığına önem veren beylere önerilir.

Görmemiş Olabilirsiniz