Genel 

Erkek Giyim Kışlık Damatlıklar

Erkek Giyim Kışlık

Birçoğumuzun favori mevsimi olan çayla, saleple bütünleştirdiğimiz kışın içindeyken kışın bizim için eşlikçisi olan giysilerimizden bahsetmek isteriz. Bunların başında kadın, erkek çocuk fark etmeksizin bence çoraplar gelmekte. Bunun sonrasında ise kazaklar ve kabanlarımız gelmekte muhtemelen. Bu ürünlerden bahsetmek isteriz bu yazımızda. Kış için kullanılacak olan kumaşlar mevsim şartlarından kaynaklı yazın kullanılan hava geçirebilen kumaşların aksine daha kalın mümkünse yün içerikli kullanıcısını sıcak tutabilecek yapıda olmalıdır. Erkek Giyim Kışlık Gömlek alınacaksa eğer bu ürünün kumaşı yün ağırlıklı, sıkı dokunmuş, kalın veya kadife vb. yapıda olmasına dikkat etmek gerekir böylece mevsimin soğuğuna karşı kullanıcısına sıcak kalabilme imkanı tanır.

 Kazak veya süveter almaya niyetiniz varsa kumaşının pamuklanma ya da tiftiklenme yapmayacak bir yapıda olmasına dikkate etmekte fayda var.  Gömlekler le kombinlemek istediğinizde sade formdaki veya küçük detayları olan süveterleri floral desenlere sahip gömleklerle kombinleyebilirsiniz.  Bu ve benzeri kombinlerde şapka da kullanarak günlük şıklığınızı pekiştirebilirsiniz.

Dikkat ettiğiniz ürün grubu pantolon ise yine aynı şekilde kalın dokunmuş kumaşlar üzerinden tercihlerinizi yapmanızı tavsiye ederiz. Desen olarak ise ağırlıklı olarak düz formdaki pantolonlara yönelim olsa da ekose desenli boru paça pantolonlar da çok işlevli bir şıklık kazandırabilir. Aradığınız ürün mont, kaban, kaşe, palto gibi bir dış giyim ürünü ise kullanılacak olan kumaşı seçmeniz gerekir öncelikli olarak. Şişme mont, kaşe kaban, trençkot, kaz tüyü mont örnekleri bunların başlıcalarıdır. Almak, istediğiniz ürün çeşidini seçtikten sonra almak istediğiniz boyu belirlemeniz lazım. Ağırlıklı olarak diz altı ürünlerin tercih edildiğini belirtmek isteriz.

Aksesuar olarak kışın kullanılabilecek en bilindik aksesuarlar şal, eldiven ve şapkadır. Şal almak isterseniz dolayarak veya boynunuzdan salarak kullanmanız durumlarının her ikisinde de uzun bir şal tercih etmenizde fayda var. Şal dışındaki kombininiz hareketli bir bütün ise şalınızı düz renkte seçmenizi, sade ise desenli veya yüzlerinden biri ekose desenli veya parlak iplik işlemeli olan iki yüzlü şalları tercih edebileceğinizi hatırlatırız.

Erkek giyim sektörünün andıklarımızdan da dahil olmak üzere büyük bir kısmının üreticisi olan firmamız PİERRE CASSİ 50 yılı aşkın süredir bu sektörde varlığını sürdürmektedir. Toptan ve perakende satışını mağazası, bayilikleri ve online alışveriş sitelerinin bilindikleriyle gerçekleştiren firmamız yurt içi ve yurt dışından olan geniş müşteri profiline sağlıklı bir şekilde hizmet vermek adına sektörün gelişim ve değişimine özenle dikkat etmektedir. Andığımız Erkek Giyim Kışlık ürünleri ve daha birçok ürün grubunda tarzına önem veren beylere güvenli alışveriş hizmeti sunmaktadır.

Görmemiş Olabilirsiniz