Erkek giyim bayilik Genel 

Toptan Keten Pantolon Erkek Kombinleri

Toptan Keten Pantolon Erkek Kombinleri

Keten, genellikle yaza ve bahar aylarına özgü kullanılan kumaş türüdür. Takım elbiselerden gömleklere, elbiselerden etek ve pantolonlara kadar pek çok giyim ürününde keten kumaş kullanılır. Dayanıklı olması ve esneklik yapmaması sayesinde tercih edilebilirliği artmaktadır. Toz çekmeyen ve kendini salmayan diriliği sayesinde davetlerden iş toplantılarına, günlük yaşamdan seyahatlere kadar her alanda ve mekanda rahatlıkla kullanılabilir. Keten pantolon erkek kombinleri, havadar ve rahat olması sayesinde kolaylıkla bütünleştirilebilir. Salaş bir tshirt, basic ya da gömlekler ketenlerin vazgeçilmezidir.

Keten pantolonların en bilinen özelliği bahar aylarında ve yaz sıcaklarında kişiyi serin tutmasıdır. Bu yüzden pantolon dışında birçok yazlık giyside kullanılır. Parlak olması sayesinde pantolonlarınızı klasik stilde de kombinleyebilirsiniz. Bunun için yine keten bir ceket içerisine şık bir gömlek tercih etmeniz yeterli olacaktır. Spor kombinler için de keten pantolonlar sıklıkla tercih ediliyor. Sade bir tshirt ya da gömlek ile spor şıklık yaratabilirsiniz. Kahverengi ve siyah renkleri pantolonlarda en çok kullanılan renklerdir. Ciddi ve otoriter bir imaj çizecekseniz siyah üst kullanabilirsiniz. O ciddi havayı, siyah bir gömlekle ya da tshirtle de kazanabilirsiniz. Günlük hayatta sade ve şık seçimlerden vazgeçemeyenlerdenseniz, Toptan keten pantolon erkek kombinleri içerisinde sık kullanılan gri renk tonlarını da kullanabilirsiniz. Günlük kombinler için gri ile beyazın uyumu tercih edilebilir. Daha şık veya resmi bir kombin elde etmek istiyorsanız beyaz veya siyah gömlek çok daha uygun olacaktır.

Pantolonlarda en çok görülen renklerden bir tanesi de kremdir. Krem renk tonlarındaki pantolonlar ile en çok kullanılan renkler arasında başta siyah olmak üzere sarı, kırmızı, haki yeşili, saks mavisi, lacivert, mor, kahve tonları, mürdüm ve mavi gibi canlı renkler bulunmaktadır. Sizin de hayata bakış açınız çok daha renkli ise bu kombinler tam da size göre. Kombinlerinizi aksesuarlarınız ile bütünleştirmeyi de unutmayın. Kreme yakın olduğunu düşünürsek bej rengi de çokça tercih edilenler arasındadır. Ancak bej rengi keten pantolon erkek kombinleri oluşturulurken kremin tam tersine pastel yeşiller, soluk sarı, bulut mavisi, zümrüt yeşili ve turkuaz gibi solu ve pastel tonlar tercih edilir. Özellikle beyazla da harika bir ikili olur. Bunlara ek olarak gül kurusu, kiremit, kahve tonları ve mor ile mavi gibi soğuk renkler oldukça hoş bir görünüm sağlar. En doğru kalıplarda, sevdiğiniz renklerde ve kalitede ürünleri tercih ederek rahat kombin oluşturabilirsiniz.

Görmemiş Olabilirsiniz