Damatlık Modelleri Erkek giyim bayilik Genel Smokin Modelleri Takım elbise Modelleri 

Yeni Sezon Damatlık Modelleri 2021

Damatlık Modelleri 2021

Düğün mevsimi kavramı düğün mekanları artınca ortadan kalktı. Bu durum damat adaylarını mekâna, temaya uygun ve bazıları için de farklı damatlık arayışına yönlendirdi. Beylerin belki de ömürlerinde tek bir defa taşıyacakları bu kıyafet konusunda kafalarını karıştıracak kadar çok model mevcut artık. Klasik bilinen damatlık modeli her ne kadar tahtını bırakmasa da farklılık arayan ya da belirgin bir temaya veya renge uymak isteyen damat adayları için de şık ve orijinal Damatlık Modelleri mevcut.

Klasik ve Retro Damatlıklar

Retro tarzın vazgeçilmez yapısı söz konusu Damatlık Modelleri için de geçerli. Bu tarzda damatlıklara genelde kır veya sahil düğünü temalarında rastlamak mümkün. Slim Fit kesimdeki hafif uzun genelde kareli motife sahip ceketler, iki sıralı 6 düğme yapısındaki yelekler ve soft renklerdeki gömlekler ile istenen vintage etkiyi şıklıkla kullanıcısına sunmakta.

Blazer Ceketli Damatlık Modelleri

Günün her vaktine, beylerin birçok tercih ve tarz yapısına uyum sağlayan Blazer Ceketler Damatlık Modelleri söz konusu olduğunda da varlığını sürdürüyor. İnce uzun yapıdaki beylerin çoğunlukla tercih ettiği üst kısma oturan bu ceket türü damatlara olması gereken şıklıklarına taşıyor.

Çiçek Detaylı Damatlıklar

Erkek giyim sektöründe kendini ufak ufak gösteren çiçek motifi Damatlık Modelleri noktasında da kendine yer buldu. Yakada bulunan çiçek haricinde damatlıklarda alışık olmadığımız çiçek motifi ceket, kravat veya mendil üzerinde doğru desen ve renklerde kullanıldığı takdirde taşıyacak olan damatlara çeşitli düğün konseptlerinde şıklık katıyor.

Damatlıkta Yeni Trend Renkler: Kiremit, Bordo  Yeşil ve Türkuaz

Bir çoğumuzun giymekten bile bazen çekindiği bazı renkler ve tonlar mevcuttur. Fakat bu renk veya tonların doğru parçalarla kullanıldığında zannedilenin tam aksine kullanıcısına orijinal bir şıklık  kattığını da kabul etmek gerekir. Günlük hayatta herkeste çok sık görmediğimiz turuncuya kaçan kiremit renginin parlak olmayan mat dokudaki kumaşlarla bir araya gelmesi sonucu retro ve vintage arası bir Damatlık Modeli elde etmek mümkün. Genelde kına ile eşleşen yeşil renginin koyu tonlarını da yeni dönem Damatlık Modelleri noktasında orijinal bir şıklık sebebi olarak görebiliriz.

Ayrıca bahsettiğimiz bu damatlıkların yardımcı aksesuarları olan kravat ,papyon, mendil,yaka çiçeği gibi parçalarda da bu ufak değişiklikleri uygulayarak farklı bir uyum yakalayabiliriz.

 Damatlık Fiyat Bilgisi

Damatlık Modelleri arayışındaki beylere üretici  ve satıcı olarak erkek giyim sektöründe uzun yıllardır hizmet vermekte olan PİERRE CASSİ firması geniş ürün profili ile güvenilir hizmeti sunmaktadır.

 

Görmemiş Olabilirsiniz