Damatlık Bel Kuşagı Damatlık Ceket Damatlık Fular Damatlık Gömlek Damatlık Modelleri Damatlık Yelek Flar Papyon Modelleri Takım elbise Modelleri 

DamatX Kombineleri

DamatX Kombineleri

 

Kırk Yıllık Erkek giyim serüveni ile firmamız bünyesinde özel olarak bölüm ayrılan trend ürünler üretiyoruz, Damatx firması erkeklere belkide ömürlerinde bir kereye mahsus olan siyah veya beyaz damatlık modelleri üstünüze uyarlıyor. Size bu kadar çok farklı damatlık  seçenekleri karşısında damatlık takım elbise seçmek için giysiler kullanmak istiyorsanız klasik yazlık damatlık, klasik siyah damatlık kullanımı tavsiye ederiz.

Damat seçimi Smokin veya spor damatlık modelide olabilir bu sizin giyim ve bölgedeki durumunuza bağlıdır, bu şekilde, uzun yıllar geçişine engel olabilir ve çok sayıda moda kıyafetinizle klasik giyimi belkide ilk defa kullanmış olacaksınız.

Damatlık Modellerde ayrıca renk seçimi bir daha klasik tonları seçebilirsiniz. Klasik  damatlıklar, büyük beden damatlık, büyük beden smokin, çocuk damatlık, dar kesim damatlık trendleri ile çok farklı seçenekleri kullanmak için DAmatx fırsat var. Eğer ki ihtiyaç duyulursa toptan olarak, Damatlık Bel Kuşağı, Damatlık papyon, Damatlık Kol düğmesi, damatlık Ata yaka gömlek, Damatlık yelek fular bulunmaktadır.

kruvazeceket-damatlık salyaka-damatlik beyazceket-erkekyeni-damatlık-modelleri

 

 

 

Görmemiş Olabilirsiniz