Erkek giyim bayilik Genel 

Damatx Pierre cassi erkek giyim bayilik

Damatx Pierre cassi erkek giyim bayilik,

,Pierre cassi erkek giyim bayilik verilecektir.

 

Erkek giyim bayilik Faaliyet Alanı
Pierre cassi erkek giyim mğazacılık Hazır Giyim Ürünleri Üretim Toptan ve Perakende Satışı


Asya ve Avrupa’da Erkek giyim franchise verilecektir.

Pierre cassi Erkek giyim Franchise Sisteminin İşleyişi
İşletmemiz satışlarını kendine ait mağazalar, bayiler, yurt içi cornerlar, yurt dışında kesin alım yapan franchise’lar aracılığıyla gerçekleştirmektedir. Ürünlerimiz, hemen hemen her ülkede tescil edilmiş Pierre cassi erkek giyim  markamızla temsil edilmekte olup, fiyat ve kalite dengesi açısından, rekabetçi ve yüksek müşteri memnuniyetini ve beğenisini hedefleyen koleksiyonlarla, tamamen işletmemizin tasarım grubunun özgün üretimlerinden oluşmaktadır. Pierre cassi mağazacılık üreticileri-tedarikçileri – çalışanları ve bayileri ile büyük bir ailedir. Ticaret etiğine sonuna kadar bağlı, müşteri memnuniyetini ilke edinerek çalışmalarını sürdüren, özgün bir Türk Markası ve Şirketidir.


Pierre cassi mağazacılık Aranan yer ve bölge tanımı
Satış doygunluğuna ulaşmamış bölgelerde, alışveriş merkezleri, cadde mağazaları, department Stores, minimum 100 m2’lik mağazalar. cadde mağazaları, AVM ve Sitil sahibi bir çok cadde üzerinde yerler uymaktadır.


Pierre cassi Aranan işletmeci özellikleri
Güvenilir , eğitimli, ekonomik rüştünü ispatlamış, kaliteli ve prensipli çalışan, tekstil piyasalarında tecrübesi olan, vizyon sahibi, yenilik ve gelişime açık girişimciler.

 

Whatsapp : 00905323008665

tel: 0212 458 25 25
Mail Adresi
info@pierrecassi.com
Giyim Bayiilik ve franchise almak İçin iyi bir Zamanlama olacaktır sizin için.

 

pierre cassi whatsapp ile ilgili görsel sonucu

Pierrecassi erkek Giyim Bayiilik (franchise)

erkek giyim bayiierkek giyim bayilikerkek giyim franchisegiyim bayiigömlek bayilikpierre cassi franchisetakım elbise bayilik

Görmemiş Olabilirsiniz