Damatlık Pantolon Erkek giyim bayilik Genel 

Erkek Slim Fit Dar Kumaş Pantolon

 Erkek Slim Fit Dar Kumaş Pantolon

Kendi tarzını bulmuş ve buna göre gardırobunu kendi zevkine uygun parçalarla taçlandıran her kesin bir veya birkaç parça kumaş pantolonu vardır. Bu tarz giyimler daha genç, enerjik ve cool bir tarz yaratarak, şık kombinlerle zenginleştirebilirsiniz nasıl mı?? Poplin gömlekler, polo yaka tişörtler, spor hırka veya klasik ceketle eğer düzgün ve tarz seçimler yapılırsa size yaz günlerinde hem rahat hemde hoş bir kombin sağlayacaktı.“Skinny” diye çağırdığımız tayt formunda pantolonlara döndü. Her ne kadar bayan pantolonu gözüyle bakılsa da erkekler olarak doğru kullandığımızda olumlu görüntüler elde edebiliyoruz. Toplumumuzun neye nasıl baktığı değil sizin kendinizi nasıl gördüğünüz önemli.
Yaz sıcaklarında siz şık görünmeyi seven beyleri sıkıp bunaltmayacak, üzerinizde yok izlenimi verebilecek şekilde tasarlayan modacılarımız büyük bir titizlikle siz beylere en iyiyi sunmaktadır.Siz siz olun asla tarzınızdan çıkmayın hep tarz hep öz güvenli kalın.Ve unutmayın içine girebildiğiniz kumaş pantolon değil için de rahat ve hoş göründüğünüz kumaş pantolon sizindir.
%80 Pamuk %20 Dokuma Kumaş Pantolon


Ürün Dizaynındaki Resimler Pantolona Gri Renk Olarak Yansır.
Kaliteli kumaş pantolon kumaşı Uzun süre yıpranmayan kumaşı özelliği Ürünler kendi markamızdır.
Yurt içi ve yurtdışına toptan ve parekende satışı en uygun cazip fiyatlarla yapmakta olup ayrıca şube açmanız için gerekli tüm bilgi ve yardımı alabilmek için bizi arayabilirsiniz.
2000 yılından itibaren firmamızın şubesi olmayan bölgelerdeki müşterilerilerimize de hizmet getirmek amacıyla www.pierrecassi.com üzerinden online alışveriş pazarına adım attık. Yaptığımız bu hamleyle birlikte kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlere ulaşma imkânı olmayan müşterilerimize, ürünlerimize ulaşma olanağı sunmuş olduk.

Dolabında taze bir Akdeniz havası estirmeye hazır mısın? Gökkuşağının tüm renkleri, sezonun tüm trendlerini stiline yansıtmak için en yenilere hemen göz at!
Malum yaz geldi. Havalar sıcaklığını hissettirdikçe bizlerde daha rahat ve ferah bişeyler giymek istiyoruz. Bu konuda kadınlar erkeklere göre daha fazla ürün yelpazesine sahip ve haliyle çeşit çoğaldıkça farklı ve tarz olmakta kolaylaşıyor.
Şimdi sizlere bu sıcak havalarda doğru kombin yaptığınızda gayet tarz ve hoş duracak birkaç tavsiye Slim fit kumaş pantolonları nasıl kombinleyebiliriz? Poplin gömlekler, polo yaka tişörtler, spor hırka veya klasik ceketle eğer düzgün ve tarz seçimler yapılırsa size yaz günlerinde hem rahat hemde hoş bir kombin sağlayacaktır.Yaz sıcaklarında siz şık görünmeyi seven beyleri sıkıp bunaltmayacak, üzerinizde yok izlenimi verebilecek şekilde tasarlayan modacılarımız büyük bir titizlikle siz beylere en iyiyi sunmaktadır.
Şık beylerin fizik yapısını, kemik ölçülerine uygun, farklı model tasarımlarımızı büyük bir titizlikle modelistlerimiz müşterimize özel olarak Slim Kumaş pantolon trendlerini sunup enerjik görünmesini ön plana çıkarmaktayız.

Görmemiş Olabilirsiniz