Erkek giyim bayilik 

Pierre Cassi franchise veren firmalar 2018

Pierre Cassi franchise veren firmalar 2018

Pierre Cassi Ücretsiz Erkek giyim bayilik için irtibata geçiniz.

 


1970 yılından bugüne ülkemizde erkek giyim sektöründe en kaliteli ve şık koleksiyonları hazırlayıp sunan Piere&Cassi erkek giyimde lider olmaya farklılıklar yaratmaya devam ediyor. Şık beylerin her zaman sosyal olan, aktif ve sportif giyinmeyi seven seçiciliği önemseyen karizmatik erkeklerin tercihi Pierre Cassi olmuştur. Klasik takımlar, özel davetler de en şık takımlar, spor takım giysiler ve ceketler, klasik, spor gömlekler istenilen beden de, renk yelpazesinin genişliğinde en kaliteli kumaşlarla tasarlanan en çok ihtiyaç duyulan sektör olmuştur. Giyim sektöründe faaliyette olan firmamız yeni iş kurmak isteyen girişimcilere iş imkanları sunarak muhteşem fırsatları sizlere sunarak bayilik açma imkanlarını sağlayarak gelir elde etmenize yardımcı oluyoruz.
1970 Yılında Hüseyin URAL tarafından kurulan Pierre Cassi markası, Türkiye ve Avrupa’da bir çok bölgede giyim bayilik ve franchise vermeye devam ediyor. Erkek giyim Bayilik çalışması ücretsizdir.
Bayilik almak isteyenlerin öncelikle belirlediğimiz şartları yerine getirmesi firmamızın önceliğidir ancak bu şartlar yerine getirilirse gelire ortak olarak işinizi kurmanıza yardımcı olabiliriz. Açılacak mağazanın ticaret potansiyelinin yüksek bir yer olmasına, en az 100 m2 ‘lik olmasına ve mağazanın iç dekorasyonun ilgi çekiciliğine dikkat edilmesi, yaya trafiğinin en yoğun olduğu ve özellikle giriş olması, basamak varsa bile tekerlekli sandalye ve bebek arabası ile rahatlıkla mağazaya girebilecek şekilde düzlük olması, vitrin göze hitap edecek şekilde tasarlanması Pierre Cassi’nin şartları içerisindedir.
Uluslararası ve ülkemizin her iline toptan ve parakende satışımız en cazip fiyata bütçenizi zorlamadan uygun seçenekleri sunarak yardımcı oluyoruz. Firmamız küçük esnafın işini kolaylaştırarak alanında büyümesine zorlamadan katkı sağlayarak doğru şekilde yardımcı olmaktır. Verdiğimiz bayiliklerin tabelasının ve reklamlarını firma olarak bizzat biz montajlarını ücretsiz yapmaktayız. Daha detaylı bilgi için irtibat numaralarımızı arayabilirsiniz. Giyim bayilik.

Telefon : +902124582525 İstanbul
Whatsapp : +905323008665

   

Görmemiş Olabilirsiniz