Damatlık Modelleri 

Siyah Damatlıklar

Siyah Damatlıklar uygun çeşitli yerlerinde oluşan günün en önemli ayrıntısı damatlık kıyafetidir, sana diğer kıyafetler arasında bir fark olmaması bir fark yaratabilir ama günün en önemli oyuncusu damat olmalıdır.

 

Siyah Damatlık için kısa bir söyleşi, bir kravat gereken bir ceket, pantolon, gömlek ve ceket bir gömlek giymek kostüm bazı bölümleri kaybolur anlamına gelir.

Örneğin, gri bir takım elbise giymek. artizlik giyilir yapmak ve siyah bir gömlek ve siyah kravat koymak istedim. Mat siyah gömlek bu kombinasyon, kravat yüklemek için siyah parlak kumaş uyarınca.

Bununla birlikte, renk tonu, hem de elbise önemli bir renk arasında bir sayı da önemlidir. Cilt tonları alma hakkında düşünme insanlar için genellikle uygun. Ancak, kumaş opaklık parlaklık veya renk çoğu kostüm güzelliği için önemlidir.

Eğer davayı takip için gereken kurallar, pantolon, gömlek düğmelerinden birine yıldırım bazı doğrultusunda olmalıdır. Eğer gömlek veya ceket açık kaldırdığınızda, aksi takdirde bir düğme, vardiya olacak.

Bir başka kural bir kemer ile ilişkilidir. genel olarak insanlar kemer tokaları yer bir tam vücut takım elbise giymek. ortak bir yanılgıdır.gömlek kemer tokası – hatta Fermuar tamamlanmalıdır. Başlangıçta ortalanırsa sonra mola bile görüntü olarak görünür.

siyahdamatlik-yakamodelli siyahikidugmetakimelbise turkuazyelekfular-siyahdamatlik

Görmemiş Olabilirsiniz